Rosja, 20 kopiejek, 1850
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Rosja, 20 kopiejek, 1850
Cena wylicytowana: 900 zł
128100
| Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek, 1850, Petersburg |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 338 |
Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 520
1) 900 zł
2) 880 zł
3) 500 zł
4) 300 zł
| min |