Prusy Książęce 1525-1657, denar, 1571

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 22:28:04
127706
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Fryderyk Hohenzollern 1568-1573, denar, 1571, Królewiec
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mimo lekkiego wykruszenia bardzo ładnie zachowany, rzadki, patyna
Literatura: Neumann 51, Slg. Marienburg 1272, Voss. 1430

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 465

1)  130 zł
2)  125 zł