Polska, grosz, 1767 G
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, grosz, 1767 G
Cena wylicytowana: 115 zł
127692
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
zielona patyna |
Plage-miedź 93-101 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188
1) 115 zł
2) 110 zł
| min |