Polska, grosz, 1767 G

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 22:10:26
127692
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Plage-miedź 93-101

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  115 zł
2)  110 zł