Polska, ort, 1650
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, ort, 1650
Cena wylicytowana: 420 zł
128171
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1650, Wschowa, IOAN CASIMI - D G REX P ET S / MONET ARGE - REGNI PO |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
rewers wybity uszkodzonym stemplem, na krążku z krawędzi blachy |
Kop. 1695 |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 266
1) 420 zł
2) 410 zł
3) 400 zł
4) 370 zł
5) 310 zł
6) 270 zł
7) 250 zł
| min |