Polska, tymf (złotówka), 1665 AT
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Cena wylicytowana: 70 zł
127663
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, tymf (złotówka), 1665 AT, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 1788 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 313
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
4) 55 zł
| min |