Polska, tymf (złotówka), 1665 AT
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Cena wylicytowana: 60 zł
128087
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, tymf (złotówka), 1665 AT, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 1788 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 172
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 50 zł
| min |