Polska, trojak, 1590

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:50:07
127634
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.90.1.e, Gerbaszewski 24

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 170

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  90 zł