Polska, denar, 1607
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, denar, 1607
Cena wylicytowana: 150 zł
127662
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1607, Poznań |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nierównowycięty krążek, patyna |
Kop. 7958 (R4), Tyszkiewicz 5 mk |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 168
1) 150 zł
2) 150 zł
3) 140 zł
| min |