Polska, trojak, 1594
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 155 zł
127632
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno, rozetki przy nominale |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger V.94.1.a, Ivanauskas’09 5SV38-18 (R) |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 189
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 125 zł
4) 90 zł
| min |