Polska, trojak, 1593

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:46:17
127631
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, rozetki po bokach herbu Chalecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.93.1.b, Ivanauskas'09 5SV31-15

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 279

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  90 zł