Polska, szeląg, 1592
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, szeląg, 1592
Cena wylicytowana: 140 zł
127656
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1592, Malbork |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 620 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 125 zł
4) 65 zł
| min |