Polska, grosz, 1624
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, grosz, 1624
Cena wylicytowana: 95 zł
127652
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1624, Kraków, z herbem Sas |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, dość ładny |
Kop. 812 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 996
1) 95 zł
2) 90 zł
| min |