Polska, trojak, 1600
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 125 zł
127621
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Wschowa, z literą F przy Orle |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.00.1.b |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 220
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 110 zł
4) 80 zł
| min |