Polska, trojak, 1598
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 125 zł
127619
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, litery HR - K przedzielone herbem Lewart |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
krążek wycięty z krawędzi blachy |
Iger W.98.2.d |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 268
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 75 zł
4) 65 zł
| min |