Polska, trojak, 1595
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 155 zł
127617
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, skrócona data na awersie w napisie otokowym |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.95.5.c (R) |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 754
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 130 zł
4) 125 zł
5) 125 zł
6) 105 zł
7) 95 zł
8) 90 zł
| min |