Polska, trojak, 1595
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 220 zł
127616
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, znak menniczy na awersie w napisie otokowym |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger W.95.1.a (R) |
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 372
1) 220 zł
2) 220 zł
3) 200 zł
4) 160 zł
5) 135 zł
6) 125 zł
7) 105 zł
8) 95 zł
9) 90 zł
| min |