Polska, trojak, 1600
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 180 zł
127610
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Poznań, literka P obok Orła |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.00.2.a |
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154
1) 180 zł
2) 175 zł
3) 155 zł
4) 150 zł
5) 90 zł
| min |