Polska, trojak, 1601
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 80 zł
127609
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Poznań |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.01.1.a |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 156
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |