Polska, trojak, 1594
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 155 zł
127605
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, końcówka napisu LI, bez liter V-I nad hakami |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger P.94.4.d |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 121
1) 155 zł
2) 150 zł
| min |