Polska, trojak, 1589
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1589
Cena wylicytowana: 120 zł
127602
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1589, Poznań, popiersie z dużym zarostem króla |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.89.1.a |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 275
1) 120 zł
2) 120 zł
3) 100 zł
4) 90 zł
5) 70 zł
6) 65 zł
| min |