Polska, grosz, 1532
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, grosz, 1532
Cena wylicytowana: 175 zł
127572
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1532, Gdańsk, końcówka napisu PR |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
CNG 57.II, PN2-Dut. Jagiellonowie 157 |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 294
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
| min |