Polska, półgrosz, 1525
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, półgrosz, 1525
Cena wylicytowana: 60 zł
127578
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz, 1525, Wilno |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, rzadki rocznik |
Ivanauskas'09 1S320-10 (RR), Kop. 3173 (R2), Tyszkiewicz 3 mk |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 577
1) 60 zł
2) 55 zł
| min |