Niemcy, denar krzyżowy typu IV, XI w.
Zakończenie: 14-07-2016 20:56:04
126856
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu IV, XI w., Krzyż prosty z kółkami w kątach / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.20 g, gięty |
| Literatura: | Dbg 1347, Gum.CNP typ IV, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134