Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 14-07-2016 20:55:18
126853
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.34 g, gięty |
| Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 112