Niemcy, denar krzyżowy typu I, X w.
Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Cena wylicytowana: 230 zł
124929
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, X w., Ślad świątyni o podwójnym dachu i 4 kolumnach / Krzyż gruby otoczony klinami |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 20 mm, 1.38 g, gięty, resztki grynszpanu |
Kluge 50, Dbg 1329, CNP 375 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 240
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 200 zł
4) 165 zł
5) 120 zł
| min |