Niemcy, denar, X / XI w.
Zakończenie: 14-07-2016 20:41:30
Niemcy, denar, X / XI w.
127248
| Opis: | Niemcy - Frankonia - Moguncja / Spira / Wormacja, denar, X / XI w., Kapliczka z krzyżem kawalerskim wewnątrz / Krzyż z kulkami w kątach |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.88 g, 18 mm |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178