Polska, 2 złote, 1831

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:57:24
127508
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna, wybite uszkodzonym stemplem rewersu
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 219

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  185 zł
9)  180 zł