Polska, szeląg miedziany, 1768 G

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:53:57
126695
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, szeląg miedziany, 1768 G, Kraków, duży monogram, litery R.P szeroko rozstawione
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Plage-miedź 6

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  210 zł
4)  170 zł