Polska, półgrosz miedziany, 1775

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:53:11
126698
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półgrosz miedziany, 1775, Warszawa, rzadsza odmiana z koroną blisko monogramu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Plage-miedź 18 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 881

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  195 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  90 zł