Polska, półgrosz miedziany, 1768 G

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:52:48
126696
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półgrosz miedziany, 1768 G, Kraków, średniej wielkości monogram, bez kropki po dacie, wybity na dużym krążku z widocznymi perełkami otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Plage-miedź 15

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł