Polska, grosz miedziany, 1787

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, grosz miedziany, 1787

Polska, grosz miedziany, 1787

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:50:53
126712
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1787, Warszawa, litery E.B pod tarczą herbową, płaska korona nad monogramem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Plage-miedź 169

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 178

1)  48 zł