Polska, grosz miedziany, 1768

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, grosz miedziany, 1768

Polska, grosz miedziany, 1768

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:49:21
126710
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1768, Warszawa, z napisem GROSSUS, odmiana z małą literą g pod tarczą herbową, monogram duży, wysoka korona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemno-zielonkawa patyna, ładny
Literatura: Plage-miedź 109

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 239

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  55 zł
6)  48 zł