Polska, grosz miedziany, 1766

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, grosz miedziany, 1766

Polska, grosz miedziany, 1766

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:46:17
126702
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1766, Kraków, odmiana z dużą literą G pod tarczą herbową, bez jagódek w wieńcu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage-miedź 76

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 123

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  38 zł