Polska, grosz miedziany, 1765

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, grosz miedziany, 1765

Polska, grosz miedziany, 1765

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:44:45
126700
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1765, Kraków, Wąska korona nad monogramem, poniżej itery V.G. Na rewersie po jednej jagódce w dolnej części wieńca.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, dość ładnie zachowany
Literatura: Plage-miedź 40

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  70 zł
6)  70 zł
7)  60 zł