Polska, grosz miedziany, 1765

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, grosz miedziany, 1765

Polska, grosz miedziany, 1765

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:44:22
126701
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1765, Kraków, odmiana z małą literą g pod tarczą herbową i kropką po dacie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Plage-miedź 31

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 204

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  105 zł
6)  95 zł