Polska, 10 groszy miedziane, 1790

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:43:13
127496
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1790, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 235

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 257

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  125 zł
4)  60 zł