Polska, szóstak, 1755

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, szóstak, 1755

Polska, szóstak, 1755

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:38:37
127487
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szóstak, 1755, Lipsk, szerokie popiersie króla, obie korony żeberkowate
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 693 var. j

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 201

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  75 zł