Polska, tymf, 1664 AT

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, tymf, 1664 AT

Polska, tymf, 1664 AT

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:30:34
127465
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, tymf, 1664 AT, Bydgoszcz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1787

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1455

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  65 zł