Polska, trojak, 1600

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:20:13
127440
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Kraków
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger K.00.1.a (R1)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 217

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  120 zł