Polska, szeląg, 1585

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, szeląg, 1585

Polska, szeląg, 1585

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:14:05
127422
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety pruskie, szeląg, 1585, Malbork
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3107 (R2)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 271

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  70 zł