Polska, zestaw: 2 x grosz, 1534 i 1540

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:08:43
127408
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, zestaw: 2 x grosz, 1534 i 1540, Elbląg, 1534 - końcówka PRV; 1540 - końcówka PRVSSI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, razem 2 sztuki
Literatura: Kop. 7081, PN2-Dut. Jagiellonowie 119, / Kop. 7086, PN2-Dut. Jagiellonowie 151

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 136

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  90 zł