Polska, denar

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 20:59:54
54844
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, denar, Poznań lub Kalisz, Aw: Orzeł piastowski, Rw: Łeb wołu, napis w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.24 g, patyna, rzadki
Literatura: Gum. 369

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 233

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  760 zł