Rosja, 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:49:32
126661
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 55

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 303

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  195 zł