Niemcy, 5 marek, 1928 D

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1928 D

Niemcy, 5 marek, 1928 D

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:46:28
126386
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1928 D, Monachium, Dąb
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger 331

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 300

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  125 zł