Niemcy, 5 marek, 1875 E

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1875 E

Niemcy, 5 marek, 1875 E

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:44:33
126382
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Albert 1873-1902, 5 marek, 1875 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 167, Jaeger 122

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 338

1)  105 zł
2)  100 zł