Niemcy, 5 marek, 1875 E
Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1875 E
Cena wylicytowana: 105 zł
126382
Opis: |
Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Albert 1873-1902, 5 marek, 1875 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 167, Jaeger 122 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 338
1) 105 zł
2) 100 zł
min |