Polska, 100 złotych, 1974
Zakończenie: 16-06-2016 22:33:03
Polska, 100 złotych, 1974
126931
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie PRÓBA |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | wypukły napis próba, patyna, srebro |
Literatura: | Parchimowicz P357a |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 196