Polska, 50 złotych, 1981

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 50 złotych, 1981

Polska, 50 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:18:06
126889
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 50 złotych, 1981, Warszawa, Władysław I Herman /popiersie/ PRÓBA NIKIEL
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: wypukły napis próba, nikiel, 30.5 mm, 12.7 g, nakład 500 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P332a

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 92

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł