Polska, 10 złotych, 1933

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 21:42:50
126617
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 163

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  105 zł