Polska, grosz, 1612

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1612

Polska, grosz, 1612

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 21:30:57
126797
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, grosz, 1612, Wilno, końcówki LI/LITVI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czarna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Ivanauskas'09 - nie notuje

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 152

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  280 zł