Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, III w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 20:33:50
126678
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, hemidrachma, III w. pne, Aw: Głowa nimfy Histiai w prawo; Rw: Nimfa siedząca przy sterze galery w prawo, po bokach napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.71 g
Literatura: SNG Cop. 525

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 768

1)  105 zł
2)  100 zł